Pensjonat Haus Schartner
Nasz nowo zbudowany, przytulny pensjonat leży 3,5 km od centrum Grossarl, w pięknym, spokojnym miejscu naprzeciwko przystanku autobusowego (autobus dowożący narciarzy jest za darmo). W lecie jest to doskonały punkt startowy dla pieszych, rowerowych lub samochodowych wycieczek. Najwyższy, blisko położony punkt, na który można wyjechać autem to schronisko na wysokości 1800 m pod Schuhflicker (2214 m). Można stąd również pojechać na dłuższą wycieczkę pod Grossglockner (3797 m). Dla ceniących ciszę i spokój dolina Grossarltal ma 220 km szlaków, w tym przepiekny, często odwiedzany wąwóz Liechtensteinklamm, z wodospadami, kataraktami i wapiennymi ścianami o wysokości kilkuset metrów, oddalonymi od siebie niekiedy o kilkadziesiąt centymetrów. W dolinie istnieją również dobre warunki do wędkowania.

Liczba łóżek: 20
Pokoje: 5 + 2 Apartamenty dla 2-10 osób

Oferujemy pokoje jedno-, dwuosobowe, studia rodzinne ("apartamenty"), wszystkie wyposażone w prysznic, WC, telefon, telewizję satelitarną. Możliwe jest wynajęcie całego pensjonatu dla grupy ok. 25 osób. 

Na Państwa życzenie oferujemy śniadania w pokoju, świeże mleko, masło lub pieczywo. Do wyposażenia pokoju możemy dodać dziecięce łóżeczko i leżaki. Proponujemy również wycieczki po okolicy i grilowanie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub życzenia, prosimy o kontakt.

Tel. +43 6414 - 8129,
      +43 664 - 4012850
Fax +43 6414 - 8129-19

Email: schartner.franz@aon.at

Ogród

 

 

 

 

 

 

 

Jadalnia